Baal Stukadoorsbedrijf Hans van in Goes
Stukadoor
Wijngaardstraat 41, 4461DB, Goes
Baal Stukadoorsbedrijf Hans van
Foto en Video (20)
Bekijk allesBeschrijving
Stukadoorsbedrijf van Baal is gevestigd op industrieterrein De Waterman 3″ te Rijsbergen (ca. 10 km onder Breda). Sinds kort is er ook een vestiging in Goes geopend, aan de Wijngaardstraat 41.
Het bedrijf is in 1998 opgericht door Hans van Baal, het is begonnen als eenmanszaak en in de loop van de tijd uitgegroeid tot een professioneel bedrijf waar op dit moment 17 stukadoors werkzaam zijn.
Wij zijn een regionaal opererend stukadoorsbedrijf en met name gericht op West-Brabant en Zeeland. De werkzaamheden verrichten we voor zowel aannemers als particulieren. Ook diversen woningcoöperaties behoren tot onze klantenkring. Onze werkzaamheden worden uitgevoerd door stukadoors welke stuk voor stuk een goede opleiding hebben genoten en over veel praktische ervaring beschikken.
Overige informatie
Doelgroep
- Bedrijven
Diensten
- Advies,
- Buitenmuur stucen,
- Muur stucen,
- Onderhoud,
- Plafond stucen,
- Renovatie,
- Reparatie,
- Wandafwerking
Soort pleisterwerk
- Granol,
- Marmerpleister,
- Rustiekpoets,
- Sierpleister,
- Spachtelputz,
- Spackspuitwerk
Producten
- Ornamenten,
- Sierlijsten
Service
- Geen voorrijkosten,
- Gratis offerte
Toegankelijkheid
- Begane grond,
- Faciliteiten voor blinden,
- Honden toegestaan
Parkeren en bereikbaarheid
Beoordelingen
Nog geen reviews geplaatst