Beschrijving
Rijlessen en Rijangstbegeleiding.
De rijlessen worden gegeven door een instructeur die naast de basisopleiding auto-en motorinstructeur de cursus Rijopleiding in Stappen heeft gevolgd.
Verder is de instructeur opgeleid als faalangstinstructeur, zodat het ook voor faalangstige cursisten en cursisten met examenvrees makkelijker wordt om rijles te volgen.
Bovendien kunnen ook rijbewijsbezitters welke in de loop der tijd verkeersangst/rijangst hebben gekregen middels een speciaal begeleidingsplan geholpen worden om weer met plezier aan het verkeer deel te nemen.
Verkeerstheorie
Elke cursist krijgt de beschikking over de meest recente theorieboeken en examenoefenboeken. Deze kunnen aangevuld worden met een CD-Rom om nog zich beter op het CBR theorie-examen te kunnen voorbereiden.
Overige informatie
Type rijbewijs
- Autorijbewijs / Rijbewijs B
Diensten
- Behandelplan rijangst / examenvrees,
- Lessen in handgeschakelde lesauto,
- Losse rijles,
- Opfriscursus autorijden / rijvaardigheidsbijscholing,
- Opleiding van kandidaten met ADHD,
- Opleiding van kandidaten met autisme,
- Pakket rijlessen met examen,
- Spoedopleiding,
- Tussentijdse toets
Merk lesauto
- Mazda
Prijs losse les per uur
- 45 euro - 49 euro
Service
- Lessen in avond mogelijk,
- Lessen in weekend mogelijk,
- Vaste instructeur,
- Vaste lesauto,
- Vrijblijvende proefles
Betalingsmogelijkheden
Bank / giro
Contant
Beoordelingen
Nog geen reviews geplaatst